Informacje organizacyjne przed fazą PLAYOFF

2 miesiące temu | 31.01.2024, 13:31
Informacje organizacyjne przed fazą PLAYOFF

Wydarzenie na facebooku dotyczące meczu z SMS PZHL Katowice pojawi się w przyszłym tygodniu tj. 05.02 - 09.02. Gorąca prośba, aby na wydarzenie zapraszać swoich znajomych. Niech będzie o nas głośno!

Zarówno my, jak i Pomorski Bastion Hokeja projektujemy plakaty, ulotki oraz wszystkie potrzebne materiały, które będziemy również przekazywać do Waszej dyspozycji w celach dystrybucji. Mecz z SMS PZHL Katowice będzie imprezową masową. Tylko od Was zależy, jak szczelnie wypełnimy Hale Olivia.

Bilety będziemy dystrybuować standardowo przez portal Abilet.pl oraz w sklepie SportRebel Gdańsk. Gorąca prośba do wszystkich fanów, aby bilety zakupywać jak najszybciej. Wśród osób, które zakupią bilet w przedsprzedaży, rozlosujemy nagrodę.

W sklepie SportRebel Gdańsk możecie składać zamówienia na koszulki meczowe naszego zespołu. Zamówienia przyjmujemy do 11 lutego i będą dla Was gotowe na fazę PLAYOFF. Dodatkowo w sklepie SportRebel Gdańsk nadal możecie zakupić m.in. kubki, a w międzyczasie pojawią się tam ostatnie srebrne numerowane krążki oraz dostawa szalików.

Pracujemy nad organizacją meczu sparingowego. Jeżeli coś w tej kwestii się wyjaśni, na pewno będziemy Was informować.

Oficjalny hashtag na PLAYOFF'y #GRAMYOPRZYSZŁOŚĆ 

Udostępnij