Fudeko&CFF: Siła Współpracy dla Zdrowia Zespołu!

2 miesiące temu | 12.02.2024, 12:20
Fudeko&CFF: Siła Współpracy dla Zdrowia Zespołu!

Sezon hokejowy w pełni, a dla drużyny Fudeko GAS Gdańsk to nie tylko czas zmagań na lodowisku, ale także okres dbałości o zdrowie i sprawność zawodników.

Dzięki owocnej współpracy z CFF-Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej, klub ten może cieszyć się wsparciem na najwyższym poziomie od samego początku sezonu. CFF-Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej to pionier w świecie nowoczesnej fizjoterapii i terapii manualnej. Ich podejście opiera się na najnowszych modelach pracy, które nie tylko skupiają się na leczeniu urazów, ale także na szeroko pojętym powrocie do pełnej sprawności fizycznej. Dzięki ich zaawansowanym metodom terapeutycznym, zawodnicy naszego zespołu mogą szybciej wrócić na lodowisko po kontuzjach, a także utrzymać optymalną kondycję przez cały sezon.

Współpraca z CFF-Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej daje klubowi Fudeko GAS Gdańsk dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia i rehabilitacji, co przekłada się na skuteczność i efektywność działań w zakresie opieki zdrowotnej nad zawodnikami. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego sportowca, terapeuci z CFF są w stanie dostosować programy rehabilitacyjne do konkretnych potrzeb i celów każdego zawodnika.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za dotychczasowe zaangażowanie fizjoterapeutów z CFF-Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej. Ich profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie stanowią nieocenione wsparcie dla naszej drużyny, pomagając nam osiągać sukcesy na lodowisku. Współpraca między Fudeko GAS Gdańsk a CFF-Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej to nie tylko partnership, ale prawdziwa synergia, która owocuje zdrowiem, sprawnością i sukcesami na arenie sportowej. Dzięki temu, możemy razem kroczyć naprzód, osiągając kolejne cele i zwycięstwa.

#GRAMYOPRZYSZŁOŚĆ

Bilety na najbliższy mecz naszego zespołu: https://fudekogasgdansk.abilet.pl

Udostępnij